Kontakt

Försäljning

Peter Helmersson, sälj- och marknadschef på Viverk.

Peter Helmersson
Sälj- och marknadschef,
säljare region sydväst
T.f. säljare region nordväst
Direkt 0472 343 76
Mobil 073 523 30 00
peter.helmersson@viverk.se

Roger Magnusson, tekniskt säljstöd på Viverk.

Roger Magnusson
Tekniskt säljstöd
Direkt 0472 343 71
Mobil 070 107 49 26
roger.magnusson@viverk.se

Regionuppdelad Sverige-karta med texter.
Stefan Hellberg, Viverks säljare för region nordöst.

Stefan Hellberg
Säljare region nordöst
Direkt 08 544 022 32
Mobil 070 604 97 19
stefan.hellberg@viverk.se

Seyla Tim, Viverks säljare för region sydost.

Seyla Tim
Säljare region sydost
Direkt 0472 343 61
Mobil 072 660 23 97
seyla.tim@viverk.se

Eftermarknad

Gazmir Hajra, eftermarknadschef på Viverk AB

Gazmir Hajra
Eftermarknadschef
Direkt 0472 502 530
Mobil 076 666 03 95
gazmir.hajra@viverk.se

Åke Nyberg Service och serviceavtal

Åke Nyberg
Teknisk expert
Direkt 0472 343 65
Mobil 070 108 05 89
support@viverk.se

Roger Magnusson

Ronny Petersson
Service och montage
Direkt 0472 343 74
Mobil 070 582 85 12
support@viverk.se

Johnny Petersson

Johnny Petersson
Service och montage
Direkt 0472 343 75
Mobil 072 644 41 07
support@viverk.se

Ledningsgrupp

Michael Wickell, Viverk

Michael Wickell
VD
Direkt 0472 343 64
Mobil 073 332 99 61
michael.wickell@viverk.se

Jonna Crona, Viverk

Jonna Crona
Supply Chain Manager
Direkt 0472 343 70
Mobil 072 088 35 89
jonna.crona@viverk.se

Peter Helmersson, Viverk AB

Peter Helmersson
Sälj- och marknadschef
Direkt 0472 343 76
Mobil 073 523 30 00
peter.helmersson@viverk.se

Roger Åhsberg, Viverk

Roger Åhsberg
Konstruktionschef
Direkt 0472 343 79
Mobil 073 421 38 15
roger.ahsberg@viverk.se

Caroline Johansson, Viverk

Caroline Johansson
Ekonomichef
Direkt 0472 343 73
Mobil 070 107 49 26
caroline.johansson@viverk.se

Gazmir Hajra, eftermarknadschef på Viverk AB

Gazmir Hajra
Eftermarknadschef
Direkt 0472 502 530
Mobil 076 666 03 95
gazmir.hajra@viverk.se

Viverk AB

Olvägen 25
342 50 Vislanda

Smedbyvägen 8
184 32 Åkersberga

Tel: 0472-343 60

Beställningar:
order@viverk.se

Fakturor:
invoice@viverk.se

Vattenskärning:
vatten@viverk.se

Övrigt:
info@viverk.se

 

Viverk AB   Olvägen 25   342 50 Vislanda, Sweden
  +46 472 - 343 60   info@viverk.se

Viverk AB