Kontakt

Försäljning

Stefan Hellberg
Säljare region öst och nord
Direkt 08 544 022 32
Mobil 070 604 97 19
stefan.hellberg@viverk.se

Peter Helmersson
Säljare region syd
Direkt 0472 343 76
Mobil 073 523 30 00
peter.helmersson@viverk.se

Roger Magnusson
Tekniskt säljstöd
Direkt 0472 343 71
Mobil 070 107 49 26
roger.magnusson@viverk.se

Peter Helmersson
TF säljare region väst
Direkt 0472 343 76
Mobil 073 523 30 00
peter.helmersson@viverk.se

Eftermarknad, ledning och administration

Roger Magnusson

Åke Nyberg
Service och serviceavtal
Direkt 0472 343 65
Mobil 070 108 05 89
ake.nyberg@viverk.se

Roger Magnusson

Ronny Petersson
Service och montage
Direkt 0472 343 74
Mobil 070 582 85 12
ronny.petersson@viverk.se

Johnny Petersson

Johnny Petersson
Service och montage
Direkt 0472 343 75
Mobil 072 644 41 07
johnny.petersson@viverk.se

Roger Magnusson

Michael Wickell
VD
Direkt 0472 343 64
Mobil 073 332 99 61
michael.wickell@viverk.se

Viverk AB

Olvägen 25
342 50 Vislanda

Smedbyvägen 8
184 32 Åkersberga

Muskötgatan 8 B
254 66 Helsingborg

Bilgatan 20
442 40 Kungälv

Tel: 0472-343 60
Fax: 0472-343 63

Beställningar:
order@viverk.se

Fakturor:
invoice@viverk.se

Vattenskärning:
vatten@viverk.se

Övrigt:
info@viverk.se

 

Viverk AB   Olvägen 25   342 50 Vislanda
Telefon 0472 - 343 60   info@viverk.se

Viverk AB